top of page

האטה קולצ'ביטה
בביקור שני בישראל

הולכי דרך יקרים, שמחים להזמין אתכם להכיר את "האטה קולצ'ביטה" ואת עבודתו הייחודית של אב רוחני ומורה, צאצא לשבט ה"מואיסקה" (Mhuysqa). הצטרפו אלינו בעשרת ימי ביקורו להרצאות, מעגלי לימוד ייחודיים ולריטריט עומק.

*כמו-כן, במהלך הקיץ יתקיימו ריטריטים באירופה ובחורף הקרוב יתקיים מסע שכולל ריטריט בקולומביה- נשמח לספק פרטים נוספים למתעניינים

 

נשיות מקודשת

שורשי הנשיות המקודשת

תמצות- מאת האטה קולצ'אביטה בונייה

 

"הנשיות הקדושה היא המקור היצירתי והיא יצירה. הבורא הוא אחד, אבא שלנו ברא את הכל, מים, אדמה, מתחת לאדמה, בתוך האדמה, האוויר, השמים ומה שבתוך השמים. בהיותו הבורא הוא היה זקוק לאישה שהיא אמא אדמה. מן האדמה נולדה אמא, נבראה זו אשר מפיקה, אם החיים; מהבטן של אותה אמא אנו נוצרים: הילידים, הלבנים והשחורים- האנושות כולה.

נשים מילאו תפקיד מכריע בביות של צמחים משך אלפי שנים. הן בעלות הידע של המרכיבים והאלכימיה. הן של השתלנות והגידול והן של היתרונות של צמחים שונים לביצוע ריפוי או הכנת תרופות. מנקודת המבט של פריון כדור הארץ ופוריות האשה- מזוהות הנשים כמראות. כתוצאה מכך, הנשים הופכות להיות אלה היודעות את השפע של הגידולים, כי הן אלה שמכירות את "המסתורין" של הבריאה.

הבסיס והעמוד הראשון של האנרגיה הנשית הקדושה הוא הקשר העמוק והמתמיד עם אמא אדמה; על פוריותו, על יסודותיו, על הירח ועל ההתנהלות הפולחנית. קשר שלוקח אותנו לשילוב הידע הקדום (של ימיו הקדושים): הידע של המחזורים הקדושים ושל מרכזי הכוח של הנשיות המקודשת. האנרגיה הנשית מאפשרת תקשורת עם העולם הבלתי נראה של העולם הטבעי. התכונות הנשיות של אמא אדמה הן שבאמת מאפשרות לנו לרפא ולהקים מחדש את התנודות של האנרגיה שלנו. כאשר אנו מחוברים עם הנשית הקדושה שלנו, ואנו מבינים כי אנו השתקפות של אמא אדמה- הגוף שלנו הוא בריא, המים הפנימיים שלנו זורמים ואנחנו מרגישים טוב כי אנחנו אחד איתה."

 

"הסבים אומרים לנו שבלגונה יש שיר, סיפור שהאמא האירה. העין הקוסמית הבהיקה והאישה יצאה, צעדה עם ילד קטן והחיים הופיעו. אמא פוריות, זריחת האנושות, פוריות אם, ארץ בריאות"

שיר ילידי

***מוזמנים להרחיב קריאה על נושאים נוספים בהם נעסוק בזמן הביקור***

לחצו על אחד מהכפתורים והמשיכו לחקור...

קולצ'ביטה מציג את עצמו ואת שבט המואיסקה
לשים לב - לפעמים יש להפעיל כתוביות ידנית

אז מה צפוי לנו?

במהלך הביקור הקרוב בסוף חודש ספטמבר 19-30/9 (סוכות), יתקיימו מספר מפגשים- מהצפון ועד המרכז. המפגשים יהיו בעלי אופי משתנה - יהיו מעגלי שיח ממוקדי נושא, נציע הרצאות ואולי גם יתאפשר לנו לקיים יום או יומיים ריטריט.

האירוע הראשון בו ננכח כמלווים יחד עם קולצ'אביטה, כמייצג ושומר "חוכמת האבות"- יהיה פסטיבל ריקוד האדמה (earthdance) שיתקיים בתאריכים 20-22/9 בחוף מגדלה, בכנרת. התכנית לאחר ימי הפסטיבל עדיין לא הושלמה, מכיוון שאנחנו שואפים ליצור אותה ביחד אתכם- המתעניינים בלימוד המשותף.

לכן אנחנו מזמינים אתכם לכתוב לנו איזה מהנושאים מדבר אליכם, זה יעזור לנו מאוד כדי לגבש תוכנית אשר כמה שיותר מסונכרנת עם רצונותיכם...

 

לא רק בישראל...

ביקוריו של קולצ'אביטה בארץ מבטאים חיבור עמוק שלנו אתו ועם מתנת חכמתו. ומהווים התחלה של מסע משותף. במסגרת המסעות המודרכים שלנו אל קהילות הריפוי שבקולומביה הכרנו את האדם היקר הזה
ויש לכם הזמנה פתוחה מאיתנו להצטרף אלינו במסעות הבאים... 
בחודשי הקיץ, לפני הגעתו לישראל- יתקיימו מספר ריטריטים של ריפוי ולימוד באירופה בהנחייתו של קולצ'אביטה ומטפלים מביה"ס הספיראלי, אשר הקים לאחרונה- ומבוסס בקולומביה.
ובינואר-פברואר הקרובים, אנחנו מתכוונים לצאת לקולומביה לחוויה בלתי נשכחת בת 4 שבועות, שתכלול ריטריט עומק בקהילה האקולוגית "ארץ מי הקריסטל" שאחריו אנו צפויים לצאת למסע מיוחד להיכרות עם שבט הסיקואני שחי במישורים המזרחיים בקולומביה, באזור הגבול עם וונצואלה.
בבקשה כתבו לנו אם אתם מעוניינים לקבל עדכונים עם מידע מעמיק בנושאי הריטריטים בחו"ל. יכול להיות שתיפתח בעתיד הקרוב קבוצה בנושא.
בינתיים המסע ממשיך...
מוזמנים לפתוח איתנו את הלב ולתרגל הקשבה, לימוד, שיח ונוכחות עמוקה.
 
ברוכים תהיו, אור שלום בכל!
קולצ'ביטה מספר לנו על מהות העבודה
לשים לב - לפעמים יש להפעיל כתוביות ידנית

הרשמה למעגלים ופרטים נוספים

מעוניינים לשמוע עוד? 

מלאו את הטופס ונעדכן אתכם בכל הפרטים.

יובל: 054-6356306 | רונה: 052-6541949

הרשמתך בוצעה בהצלחה- בקרוב ניצור קשר במייל/טלפון

bottom of page